404 کالا

بدون تردید می‌توان گفت آراستگی و رعایت بهداشت فردی تاثیر اولیه‌ی بسیار مثبت و قوی بر روی افراد می‌گذارد. شرکت‌های تولید کننده‌ی لوازم شخصی نیز از این مسئله غافل نبوده و با ارائه‌ی محصولات جدید و متفاوت ظاهر آراسته‌تری را برای شما فراهم می‌کنند. یکی از محصولات بسیار پرطرفدار در این حوزه انواع مو زن گوش و موزن بینی است. هیچ کس دوست ندارد موی‌های بلندی که از بینی بیرون می‌آید یا موهای زائد روی گوش وجود دارد را تماشا کند. از طرفی اصلاح این نقاط کاری دشوار است و می‌تواند به جراحت‌های سطحی منجر شود. از این رو استفاده از مو زن بهترین گزینه برای اصلاح به شمار می‌آید.

موزن گوش و بینی را می‌توان بر اساس منبع تغذیه به دو دسته تقسیم کرد. موزن با باتری قابل شارژ (بدون سیم): در این نوع موزن‌ها، باتری توسط شارژر کامل می‌شود. به این ترتیب شما می‌توانید با خیال راحت آن را همه جا همراه خود داشته باشید.  موزن برقی: این نوع موزن‌ها باید همواره به برق شهری متصل شوند. از این رو دامنه‌ی حرکتی افراد را کاملا محدود می‌کنند.  بسیاری از موزن‌ها با استفاده از تکنولوژی برش چرخشی موهای زائد را اصلاح می‌کنند. از دیگر تکنولوژی‌های به کارگرفته شده می‌توان برش مستقیم را نام برد. این محصول غالبا از استیل ضد زنگ ساخته می‌شود به پوشش ضد باکتری و ضد حساسیت مجهزند. وجود قابلیت ضد آب امکان شستشوی کامل دستگاه را نیز فراهم می‌کند. با این حال تنها از برخی از آنها می‌توان در زیر دوش استفاده کرد.

اگر تصمیم دارید یک مو زن گوش و بینی تهیه کنید، دست شما در انتخاب برند بسیار باز است. اغلب برندهای خوشنام و با کیفیت محصولات متعددی در این زمینه روانه‌ی بازار کرده‌اند. برندهایی نظیر فیلیپس philips، پاناسونیک Panasonic نیازی به معرفی ندارند و برای بسیاری از افراد گزینه‌ی اول خرید به شمار می‌آیند. با این حال اگر دنبال محصولات اقتصادی‌تر هستید، بد نیست به برندهای رمینگتون Remington، براون Braun و پرومکس Promax مراجعه و مشخصات و امکانات هریک را با یکدیگر مقایسه کنید.  بسیاری از موزن‌ها امکانات جانبی متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهند. بعضی از آنها به چند سری مجهزند به این ترتیب می‌توان برای مرتب کردن ریش و سیبل نیز از آن استفاده کرد. مثلا برند Rozia روزیا مدل  HD102A سری مخصوص کوتاهی و مرتب کردن موهای ابرو را نیز ارائه می‌دهد.

موزن گوش و بینی دستگاهی سبک، ساده و بسیار پرکاربرد است. با این وسیله به آسانی می‌توانید نیاز خود را برای اصلاح موهای زائد یا مرتب کردن موهای ابرو، ریش و سیبیل برطرف سازید. برای مشاهده‌ی برندهای متنوع موزن گوش و بینی در کالندز کافی است به بخش لوازم شخصی برقی این وبسایت مراجعه کنید.