17,672 کالا

تابلو و ساعت 

تابلو و ساعت جز دکوری‌های جذابی هستند که در خانه‌های ما جایگاه خود را پیداکرده‌اند. تقریباً در هر خانه‌ای که وارد شوید بر اساس سلیقه‌ی اعضای خانواده می‌توانید تابلوهای جذاب با قاب‌های مختلف، دکوراتیوهای شیک و مدل‌های مختلف ساعت دیواری، پاندول دار و عقربه‌ای و ... را ببینید. 

ساعت دکوری‌ای است که انواع مختلف و قیمت‌های متنوعی دارد. اگر وارد یک ساعت فروشی شوید می‌توانید انواع ساعت‌های چوبی، فلزی، پلی استر، پلکسی و ... را در شکل‌های ایستاده، رومیزی و دیواری را پیدا کنید که نیاز شما را برآورده کنند. این روزها انواع ساعت دو رو هم به بازار آمده که با طراحی خاص خود طرفداران زیادی پیدا کرده است. تنوع مدل‌های ساعت در دنیای امروز به‌قدری زیاد است که مهم نیست، یک ساعت سفید می‌خواهید یا طلایی، یک ساعت شیک و مدرن، یک عتیقه‌ی کلاسیک یا یک ساعت لوکس و فانتزی، همه‌چیز قابل انجام است. حتی می‌توانید یک ساعت زنگ دار دوست‌داشتنی داشته باشید که صبح‌ها با صدای آن از خواب بیدار شوید. کافی است بدانید چه چیزی می‌خواهید یک ساعت شیک از برندهای امگا و والتر یا یک ساعت جذاب و فانتزی باران عشق. 

تابلوها هم مثل ساعت انواع بسیار زیادی دارند. تابلویی که تهیه می‌کنید بر اساس سلیقه‌ی شما می‎‌تواند یک نقاشی رنگ‌روغن، آبرنگ یا پاستیل باشد. می‌توانید به‌جای قاب کردن تابلو را روی بوم نقاشی بگذارید و از منظره‌ی رنگارنگ یک جنگل یا چهره‌ی جذاب طراحی‌شده با مداد لذت ببرید. 

بستگی دارد از حضور تابلوها چه چیزی بخواهید، یک فضای کلاسیک یا فضای مدرن؟ می‌توانید با انتخاب‌های متنوع هرکدام را که می‌خواهید داشته باشید. می‌توانید طرح‌های گرافیکی جذاب را چاپ کنید و به‌عنوان تابلو استفاده کنید. می‌توانید از رنگ‌های اکریلیک یا ویترای استفاده کنید و طرح‌های برجسته‌ی خاص ایجاد کنید. به کمک یک تابلوی نقاشی می‌توانید طبیعت را به خانه بیاورید و حال بهتری داشته باشید. مهم این است که چه دکوراتیوی می‌خواهید و چه بودجه‌ای دارید، اگر بازار را بگردید حتماً می‌توانید کارهای هنری مدنظرتان را پیدا کنید و دیواری در خانه درست کنید که حس خوبی برایتان ایجاد کند. 

خرید انواع ساعت دیواری و تابلو نقاشی از فروشگاه اینترنتی کالندز 

با توجه به تنوع بسیار زیادی که در محصولات موجود در بازار وجود دارد وجود یک فروشگاه اینترنتی که بتواند انواع محصولات موجود در بازار را نشان دهد بسیار مناسب و کاربردی است. همچنین استفاده از فیلترهای مختلف به شما اجازه خواهد داد جست‌وجوهای خود را به نیازهایتان محدود کنید. وجود مشخصات دقیق کالا در سایت به شما کمک می‌کند اندازه‌ها را به‌درستی در نظر بگیرید و بتوانید جانمایی درستی برای دکوریهایی که تهیه کرده‌اید انجام دهید.