201 کالا

خرید انواع مختلف بارفیکس از فروشگاه اینترنتی کالندز 

بارفیکس یکی از لوازم ورزشی ساده است که طرفداران زیادی دارد. برخلاف ساختار ساده‌ی میل بارفیکس تمرین‌هایی که با آن انجام می‌شود، سخت و طاقت فرساست و به آمادگی کامل بدن احتیاج دارد. یکی از دلایل پرطرفدار بودن این وسیله نصب ساده و وزن سبک آن  است. شما می‌توانید انواع گوناگون میل بارفیکس حرفه‌ای و بارفیکس دیوای را در بخش ورزش‌های هوازی و بدنسازی مشاهده کنید. در ادامه به انواع میل بارفیکس می‌پردازیم و حرکات تمرینی رایج را توضیح می‌دهیم.  

مدل‌های مختلف بارفیکس 

میل بارفیکس‌ها ساده ترین نوع بارفیکس است که بین چهارچوب در نصب می‌شود و ضربه گیر آنرا کنترل می‌کند. بنابراین نکته‌ی مهمی که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد، توانایی تحمل وزن بدن و جنس بدنه‌ی بارفیکس است. جنس بارفیکس معمولا از آهن و استیل است. میزان تحمل وزن نیز درمشخصات دستگاه درج می‌شود.بنابراین در هنگام خرید باید به آن دقت کنید. وجود دستگیره میل بارفیکس برای افرادی مناسب است که در روز ساعت‌های زیادی را به ورزش اختصاص می‌دهند. بارفیکس دیواری ساختار پیچیده‌تری نسبت به بارفیکس ساده دارد و باید به یک دیوار محکم نصب شود. با استفاده از این بارفیکس می‌توان حرکات بیشتری انجام داد. میل بارفیکس تک لول، میله بارفیکس چند منظوره از دیگر مدل‌هاب موجود در بازار است. بارفیکس‌های چند منظوره المان‌های متحرکی دارند که به کمک آن می‌توان حرکات بیشتری انجام داد. 

حرکات تمرینی ساده و پیشرفته با بارفیکس 

بارفیکس عضلات زیادی  مانند سرشانه، پشت بازو، جلو بازو و عضلات میانی را درگیر می‌کند. به جای دراز و نشست یا شنای سوئدی می‌توان حرکات مختلف بارفیکس را به صورت روزانه انجام داد. حرکت بارفیکس منفی بر عضلات جلو بازو تمرکز دارد و حرکت پول آپ عضلات شانه و پشت را تقویت می‌کند. بالا آوردن زانو به عضلات شکم فشار می‌آورد. حرکت بر پاک کن کاملا حرفه‌ای است و برای سفت کردن عضلات پهلو و شکم به کار می‌رود.  بسیاری از حرکات بارفیکس با دست باز یا دست جمع انجام می‌شود البته فراموش نکنید بارفیکس دست باز از بارفیکس دست بسته حرفه‌ای‌تر است و به عضلات ورزیده احتیاج دارد.  

در این صفحه از محصولات کالندز می‌توانید انواع لوازم بدنسازی و ژیمناستیک را مشاهده و مناسب‌ترین نوع آن را خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی کالندز با ارائه برندهای معتبر و شناخته‌ شده‌ی بارفیکس طیف گسترده‌ای از این محصول را در اختیار کاربران خود قرار داده است.  با خرید آنلاین از کالندزمی‌توانید مشخصات فنی، قابلیت‌های مختلف و قیمت بارفیکس‌های خانگی یا باشگاهی را با یکدیگر مقایسه کنید و از سایر تخفیف‌ها بهره‌مند شوید.