806 کالا

داشتن پوست سالم، درخشنده و شاداب آرزوی خیلی از خانم‌ها در سراسر دنیاست؛ آرزویی که اگر محقق شود نیاز به استفاده از لوازم آرایشی را به حداقل خواهد رساند و شما را در هر وضعیتی زیباتر نشان خواهد داد، چه وقتی تازه از خواب بیدار شده‌اید و چه زمانی که از انجام امور منزل یا کارهای بیرون از خانه خسته شده‌اید. به همین دلیل هم اهمیت استفاده از انواع ابزارهای مراقبت از پوست روز به روز بیشتر می‌شود و افراد بیشتری به خرید آن‌ها رو می‌آورند. در ادامه با این ابزارها آشنا خواهید شد.

وسایلی که با آن‌ها می‌توان از پوست مراقبت بیشتری کرد و سلامت و شادابی را به آن بازگرداند، همگی زیر مجموعه ابزارهای مراقبت از پوست به شمار می‌روند. این وسایل ممکن است برقی باشند، به صورت دستی کار کنند یا با استفاده از باتری به کار بیفتند. وظیفه این وسایل بسته به نوع ابزار می‌تواند لایه برداری، از بین بردن جوش‌های سر سیاه، آبرسانی، جوانسازی و رساندن مواد مغذی به پوست باشد؛ همین وظایف متفاوت هم طیف متنوعی از انواع ابزارهای مراقبتی را ایجاد می‌کند.

چه قصد داشته باشید صورت‌تان را بشویید و منافذ آن را به طور عمیق پاکسازی کنید و چه ترجیح دهید با استفاده از یک مکنده خوب پاکسازی را انجام دهید، ابزارهایی هستند که به کمک شما خواهند آمد. معروف‌ترین و پرفروش‌ترین ابزارهای مراقبت از پوست شامل مواردی مثل دستگاه میکرودرم و تجهیزات آن، اتو صورت، ماسک ساز صورت، دستگاه لیفت و جوانسازی صورت، دستگاه میکرونیدلینگ، دستگاه پاکسازی صورت و فیس براش می‌شود. بعضی انواع این دستگاه‌ها قابل استفاده در منزل هستند، مثل نوع خانگی میکرودرم یا انواع فیس براش. بعضی دیگر مخصوص سالن‌های زیبایی و متخصصان پوست بوده و برای استفاده از آن‌ها نیاز به آموزش است. پیشنهاد می‌کنیم در کنار ویزیت متخصصان پوست و گرفتن خدمات زیبایی مخصوص به پوست، خودتان نیز در منزل از صورت‌تان مراقبت کنید. برای این کار می‌توانید روزانه صورت‌تان را با استفاده از شوینده مورد علاقه و فیس براش مناسب بشویید و به پاکسازی پوست بپردازید، سپس ماسک مورد نظرتان را بسازید یا به طور آماده روی صورت قرار دهید. در نهایت نیز از کرم آبرسان و مرطوب کننده مناسب جنس پوست‌تان کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

برندهای متعددی در زمینه تولید وسایل مراقبت از پوست در لاین Skin Care  فعالیت می‌کنند که از آن میان می‌توان به نام‌های درخشانی مثل دیاموند، رد فاین، دکتر درم، تاچ بیوتی و کیوت اسکین اشاره کرد. هر کدام از این برندها محصولات متنوع و مدل‌های مختلفی دارند که می‌توانید بسته به نیاز خود سراغ آن‌ها بروید. پیشنهاد می‌کنیم برای گرفتن بهترین نتیجه و خرید یک محصول با دوام، سراغ بهترین برندها بروید و اول از همه کیفیت بالای محصول را مد نظر داشته باشید؛ چون پوست صورت می‌تواند بسیار حساس بوده و به هر گزینه نامناسبی واکنش نشان دهد. بنابراین کیفیت را قربانی هیچ بهانه‌ای نکنید و به کمتر از بهترین‌ها راضی نشوید.

به جای اینکه در شرایط آب و هوایی مختلف یا زمانی که امکان بروز بیماری‌ها وجود دارد، از خانه خارج شوید و زمان زیادی را در ترافیک طی کرده و بعد هم از فروشگاهی به فروشگاه دیگر بروید، کالندز را به عنوان راه میان‌بر انتخاب کنید؛ راهی که طی کردن آن تنها با چند کلیک امکان پذیر است. بهترین برندها در کالندز حاضر هستند تا خرید ابزار مراقبت از پوست را برای شما به ساده‌ترین شکل ممکن امکان پذیر کنند. کافی است بدانید به دنبال کدام خدمات پوستی هستید وچقدر بودجه دارید تا ده‌ها کالای با کیفیت روی صفحه گوشی، تبلت یا لپ تاپ شما نقش ببندند و انتخاب را برایتان آسان کنند.