382 کالا
8% تخفیف عصای طبی مدل تاشو

عصای طبی مدل تاشو

101,200 تومان
( 55 دیدگاه )

عصا پیر و جوان نمی‌شناسد، تکیه‌گاهی که همیشه و در هر حالتی می‌توان روی آن حساب کرد: در پیاده‌روی، کوه‌نوردی، یا حتی برای داشتن استایلی کلاسیک. عصا از قدیمی‌ترین و کاربردی‌ترین محصولاتی است که بشر تا امروز اختراع کرده است و می‌توانید برای برنامه‌ها و ماجراجویی‌ در طبیعت، کوهستان و کوچه و خیابان روی آن حساب کنید.   

در این میان، عصای کوهنوردی شاید پرکاربردترین نوع عصا باشد. برای کسانی که زمان زیادی را صرف کوهنوردی یا طبیعت‌گردی می‌‌کنند، این نوع عصا، بهترین انتخاب است. در کنار آن، باتوم کوهنوردی هم می‌تواند استفاده و کاربرد زیادی داشته باشد. سالمندان و برخی بیماران هم از عصا به عنوان تکیه‌گاهی برای راه رفتن و ایستادن استفاده می‌کنند.  

هنگام استفاده از عصا، بخش زیادی از وزن بدن روی پا و کمر، به وسیله‌ی دست و عصا کاهش پیدا می‌کند. به همین دلیل، عصا باید از جنس مرغوب، مقاوم و با کیفیت بسیار بالایی تهیه شود. در نظر گرفتن ارگونومی دست و ارتفاع عصا هم از مواردی است که اهمیت زیادی در انتخاب یک عصای خوب و استاندارد دارد.  

عصا قالبا از جنس چوب تهیه می‌شود. برای زیبایی و جذابیت بیشتر، خیلی از طراحان و تولید کنندگان عصای چوبی منبت کاری تولید می‌کنند. با این حال آلومینیوم و پلاستیک هم از موادی است که در طراحی عصا استفاده می‌شود.  

عصا تاشو، عصا سلطنتی، عصا پیاده روی و عصا تاشو انواع محصولاتی هستند که براساس نیاز افراد و در شرایط خاص، مورد استفاده قرار می‌گیرند. کالندز گزیده‌ای از باکیفیت‌ترین و برترین عصا با مدل‌های متنوع را گردآوری کرده است. تنوع طرح، رنگ و مدل، این امکان را به شما می‌دهد تا با بررسی این محصولات بهترین انتخاب را داشته باشید. با مقایسه‌ی قیمت و تخفیف انواع عصای کوه نوردی و پیاده روی در فروشگاه اینترنتی کالندز، یک خرید اینترنتی جذاب و آسان را تجربه کنید.