13 کالا

اگر علاقه‌ی چندانی به ظاهر شدن لکه‌ و تیرگی روی پوست صورت خود ندارید، باید به خوبی از پوست حساس صورت مراقبت کنید. در میان هیاهوی برندهای خارجی در دنیای لوازم زیبایی و آرایشی، پریم یکی از برندهای موفق و خوش‌نام ایرانی است که پابه‌پای صنعت زیبایی دنیا پیش می‌رود. پس با اعتماد به نام پریم، زیبایی و سلامتی را با هم تجربه کنید.

کرم ضدآفتاب: کرم‌های ضدآفتاب پریم در دو نوع رنگی و بدون رنگ تولید می‌شوند. پس اگر به دنبال رنگ‌ورویی تازه هستید کرم‌های رنگی پریم انتخابی ایده‌آل خواهد بود. با ضدآفتاب رنگي پريم می‌توانید پوستی به رنگ برنزه یا بژ روشن داشته باشید. کرم‌های بی رنگ هم برای کسانی مناسب است که طرف‌دار زیبایی طبیعی خود هستند. این کرم‌ها مدل‌های مختلف spf 30، spf 50 و spf 60 دارد و به‌طور خاص برای انواع پوست خشک، معمولی و آکنه‌دار تولید می‌شود. اگر پوستی چرب دارید، بهتر است از کرم‌های فاقد چربی پریم استفاده کنید. کرم ضدآفتاب كرم پودري: با استفاده از این نوع کرم می‌توانید سلامتی و زیبایی را با هم تجربه کنید. این کرم‌ها غالبا رنگی هستند و خاصیت کرم پودری دارند. پوشش این کرم‌ها روی پوست نمای نهایی مخملی و یک‌دست ایجاد می‌کند. ضمن این که لکه‌های تیره‌ و آکنه‌ها را به خوبی می‌پوشاند. کرم مدل Acnex Beige SPF60 یکی از محصولات محبوب پریم است که برای پوست چرب و آکنه‌دار طراحی می‌شود. کرم ضدآفتاب جوان کننده: برای داشتن پوستی شاداب و جوان لازم نیست هزینه‌های سنگین بوتاکس یا عمل جراحی را متحمل شوید. پریم کرم‌هایی با خاصیت جوان كننده پوست مانند Matex Colorless را تولید می‌کند. عصاره‌ی تاک، ویتامین e، ويتامين c و... در فرمولاسیون این محصول، مکانیسمی شبه بوتاکس و شبه رتینوئیدی در پوست ایجاد می‌کنند و باعث شادابی بیشتر پوست می‌شود.  لوسیون و ژل ضدآفتاب: بافت این نوع کرم سبک است و نمایی ابریشمی و یک‌دست روی پوست ایجاد می‌کند. این محصولات حاوی ويتامين سی، چای سبز، گیاه اسپیره کوهی و سایر مواد طبیعی هستند که نقش زیادی در ترمیم آفتاب‌سوختگی و کاهش التهابات پوستی دارد. همچنین این کرم‌ها از ایجاد لکه‌های ناشی از افزایش سن جلوگیری می‌کنند. کرم مدل C-PRIME در این دسته از محصولات، محبوبیت زیادی دارد. از این کرم می‌توانید برای انواع پوست استفاده کنید. 

در فروشگاه اینترنتی کالندز می‌توانید انواع محصولات پریم را با قیمت روز ببینید. با چند کلیک ساده همراه کالندز باشید تا خرید اینترنتی جذابی را تجربه کنید.