40 کالا

دمای بدن یکی از فاکتورهای اساسی و تعیین‌کننده در تشخیص بیماری‌هاست. یک دماسنج مناسب که بتواند دمای بدن را با دقت بالایی اندازه‌گیری کند یکی از چیزهایی است که وجودش در هر خانه‌ای لازم است. برندهای مختلفی در سراسر جهان انواع تب سنج و دماسنج بدن را با مکانیسم‌ها و قابلیت‌های مختلف تولید کرده‌اند تا هرکسی بتواند متناسب با بودجه و نیازهایش بهترین گزینه‌ها را انتخاب کند.

 

تب سنج‌های مدل‌های مختلفی دارند و به‌صورت دهانی، روی پیشانی و زیر بغل قابل‌استفاده هستند. همچنین مدل‌های غیر تماسی مانند تفنگی هم این روزها به‌شدت مورد استقبال قرار گرفته‌اند. مشهورترین مدل‌های دماسنج مدل‌های زیرند. •    دماسنج جیوه‌ای:‌یکی از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین مدل‌های این نوع دماسنج جیوه‌ای است که معمولاً زیر بغل یا داخل دهان بیمار قرار می‌گیرد و بیشتر برای بزرگسالان استفاده می‌شود. •    تب سنج نواری یا لاستیکی گزینه‌ی دیگری است که معمولاً برای سنجش دمای بدن از روی پیشانی استفاده می‌شود. •    دماسنج‌های دیجیتالی، نوع جدیدتری از دماسنج‌ها هستند که نسبت به مدل‌های معمولی دقت بیشتری دارند. این دماسنج‌ها در دو مدل تماسی و غیر تماسی در دسترس هستند. مدل‌های تماسی را می‌توانید داخل گوش، به شکل دهانی، زیر بغل و... استفاده کنید و مدل‌های غیر تماسی هم دمای بدن را از روی دمای پیشانی اندازه می‌گیرند.

 

تب سنج‌های ایرانی و خارجی متنوعی در بازار وجود دارد که متناسب با نیازتان می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید. یکی از مشهورترین برندهای بازار برند آلمانی بیورر (beurer) است که دقت بالایی دارد. رزمکس یکی دیگر از برندهایی است که انواع مختلف تب سنج‌های دیجیتال را تولید کرده است. برندهای جامپر، امپریال، سیتی زن و بی ول تعدادی از گزینه‌های دیگری هستند که می‌توانید انتخاب کنید.

 

 

کالندز بهترین فروشگاه برای جمع‌آوری اطلاعات کافی درباره‌ی محصولات مختلف موجود در بازار است. انواع دماسنج‌های برندهای مختلف هم در این سایت قرار دارند و می‌توانید قیمت و مشخصات آن‌ها را باهم مقایسه کنید. نظرات کاربران هم می‌تواند به شما کمک کند محصولی متناسب با بودجه و نیازهایتان انتخاب کرده و تنها با چند کلیک سفارش دهید.