16,791 کالا

دستبند یکی از محبوب‌ترین زیورآلات زنانه است. تاریخچه‌ی استفاده از انواع دستبند به قرن‌ها پیش بازمی‌گردد و زنان در گذشته از وسایل مختلف برای خودشان دستبند، انگشتر و سایر زیورآلات را می‌ساختند. دستبند طلا زنانه یکی از محبوب‌ترین انواع دستبند میان خانم‌هاست که کاربردهای زیادی دارد. دستبندهای مختلف طرح‌ها و مدل‌های متفاوتی دارند و هرکدام برای موقعیت خاصی مناسب هستند. هنگام انتخاب دستبند بهتر است به رنگ پوستتان هم توجه کنید و باتوجه‌به این مسئله می‌توانید از میان انواع دستبند طلا زنانه زرد، سفید و رزگلد بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید.

دستبندهای زنانه تنوع بسیار زیادی دارند. اغلب دستبندها با یک قفل بسته می‌شوند و روی مچ دست فیکس می‌شود. نمونه‌های اسپرت یکی از مدل‌هایی هستند که با ساعت قابل ست کردن هستند. دستبند طلا زنانه زنجیری، دستبند طلا ماری و دستبند طلا زنانه بافته انواع مختلفی از دستبند هستند که ظاهری شیکی دارند و بیشتر مناسب مجالس هستند. دستبندهای دو ردیفه یا سه ردیفه‌‌ی بند ساعتی هم مدلی شیک و کلاسیک است که همچنان طرفداران خودش را دارد. از میان مدل‌های دیگر دستبند می‌توان به مدل‌هایی که پلاک اسم به آن‌ها متصل شده است یا ترکیب طلا با انواع سنگ و مهره‌های مختلف اشاره کرد. دستبندهای نگین دار برای پوشیدن با لباس مجلسی بسیار مناسب هستند.  دستبند طلا زنانه هندی هم مدلی پرزرق و برق است که اغلب ضخامت زیادی دارد و بیشتر مورد علاقه‌ی خانم‌های میان‌سال و سن بالاست.

کارگاه‌ها و گالری‌های زیادی وجود دارند که انواع و اقسام دستبندهای طلا زنانه را در بازار عرضه کرده و در اختیار مصرف‌کنندگان گذاشته‌اند. برندهایی مانند میو گلد، گالری مرجان و مایا ماهک انواع دستبند ظریف و زیبا را در ترکیب با چرم و مهره‌های مختلف عرضه کرده‌اند و برای خرید می‌توانید به سراغ گزینه‌هایی مانند فیوره گالری، نفیس، کابوک و اقلیمه هم بروید.

دستبند طلا زنانه تنوع بسیار زیادی دارد. فروشگاه اینترنتی کالندز جایی است که می‌توانید انواع دستبندهای موجود در بازار و جدیدترین مدل‌های 2021 را ببینید. قیمت و مشخصات را ببینید و بر اساس اولویت‌هایتان یک دستبند ارزان قیمت ظریف یا یک دستبند گران قیمت خریداری کنید.