4,493 کالا

گوشواره یکی از اکسسوری‌های بسیار محبوب و در میان خانم‌هاست و انواع مختلفی دارند و برای موقعیت‌های مختلف می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

تنوع گوشواره‌های طلای زنانه به‌قدری زیاد است که نمی‌توان آن‌ها را در دسته‌بندی‌های مشخص جای داد اما به‌طورکلی می‌توانیم آن‌ها را در دسته‌های زیر قرار دهیم: •    گوشواره طلا زنانه میخی •    گوشواره طلا زنانه بخیه‌ای •    گوشواره طلا زنانه حلقه‌ای •    گوشواره طلا زنانه آویزی  انواع گوشواره‌ها را می‌توانید به چندین و چند شکل و از طلای زرد، طلای سفید یا به رنگ رز گلد تهیه کنید. برای مثال گوشواره‌های میخی و آویزی را می‌توانید با انواع سنگ‌های مختلف از جمله سنگ فیروز و یاقوت کبود ترکیب کنید و مدلی خاص داشته باشید و یا گوشواره‌ای با نگین عقیق سبز برای خودتان تهیه کنید. گوشواره میخی با نگین مشکی هم یکی از ترندهای بسیار شیکی است که از مد نمی‌افتد. ست‌کردن گوشواره‌ی جواهرنشان با دستبند یا انگشتر هم می‌تواند ایده‌ی خوبی باشد. مدل‌ قلب و ماه و ستاره هم برای گوشواره‌‌های میخی کوچک زنانه و دخترانه ایده‌های بسیار خوبی هستند. انواع گوشواره‌های گرد و آویزی با طرح اسم افراد در بازار موجود هستند که برای هدیه دادن ایده‌ی بسیار خوبی به‌حساب می‌آیند.

صنعت جواهرسازی در طی سال‌های گذشته بسیار پیشرفت کرده است و کارگاه‌ها و گالری‌های مختلف انواع گوشواره طلا زنانه را برای سلیقه‌های مختلف در بازار عرضه کرده‌اند. از جمله تولیدکنندگان معتبری که خلاقیت زیادی هم در کارهایشان به چشم می‌خورد می‌توانیم به برندهایی همچون مانچو، روزا، مایا ماهک، گالری مرجان و سپیده اشاره کنیم.

انواع جواهرات زنانه از یک رینگ مناسب نامزدی تا ست‌های مختلف دستبند و گردنی و انواع گوشواره طلا زنانه در فروشگاه اینترنتی کالندز موجود است. عکس محصولات در کالندز به شما اجازه می‌دهد جدیدترین مدل‌های محصولات موجود در بازار و گوشواره زنانه طلا مدل 2021 را در کنار هم ببینید و با مقایسه‌ی قیمت‌ها بهترین گوشواره زنانه را خریداری کنید.