31,961 کالا

پا قلب دوم انسان است. به همین دلیل استفاده از کفش مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ما در طول روز ساعت‌های بسیاری را از کفش استفاده می‌کنیم. بنابراین باید کفش مناسبی را انتخاب کنیم. در انتخاب کفش به چند نکته اساسی باید توجه کنید. نکته اول اندازه و سایز کفش است.برای خرید این محصول بهتر است زمان عصر و یا شب را انتخاب کنید. زیرا در این زمان سایز پا به حالت استاندارد می‌رسد. نکته دوم به جنس کفش‌ها بسیار دقت نمایید. نکته سوم زیره کفش است.  کفش‌ها امروزه در انواع بسیاری مانند اسپرت، روزمره، ورزشی، مجلسی و ... تولید می‌شود. یکی از مدل‌های بسیار محبوب در بین افراد کفش ورزشی یا کتانی است. کتانی هم استایلی اسپرت دارد و هم استفاده از آن راحت است. کتانی‌ها برای استفاده طولانی‌مدت بسیار مناسب هستند.

کفش‌های اسپرت زنانه در انواع مختلفی مانند کفش مخصوص پیاده‌روی، کفش کوهنوردی و کفش راحتی تولید می‌شوند. هرکدام از این مدل‌ها ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. کفش‌های مخصوص پیاده‌روی برای استفاده در پیاده‌روی‌های طولانی‌مدت مناسب هستند. این کفش‌ها با طراحی بدنه خاص خود به پا و ساق پا فشار نمی‌آورند. کفش‌های کوهنوردی مناسب استفاده در برف و سرما بوده و از پا محافظت می‌کنند. کفش‌های راحتی نیز مناسب برای استفاده در طول روز هستند. این محصولات در طیف رنگی متنوعی تولید می‌شوند. جنس این کفش‌ها بسته به کاربردشان متفاوت است. به‌طورکلی این محصولات در جنس‌های چرمی، بافت، پی وی یو، پلاستیکی و ... تولید می‌شوند.

برندهای بسیاری در ایران و سراسر جهان تولیدکننده کفش‌های اسپرت زنانه و دخترانه هستند. از برندهای خارجی می‌توان به ریباک، نایکی، آدیداس، پاما، ای ال ام، هامتو، سالومون، مل اند موژ و ... اشاره کرد. از برندهای داخلی نیز باید نسیم، کفش شیما، سعیدی، تن تاک و ... را نام برد.

امروزه خرید اینترنتی به یکی از راه‌های صرفه‌جویی در وقت تبدیل شده است. کالندز بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران با ارائه ی بهترین کفش های ورزشی زنانه اصل و استاندارد با امکان فیلتر برند، سایز و جنس کمک بزرگی به کاربران برای خرید آنلاین بهتر می کند.